fbpx

 +48 71 724 50 53
 biuro@promena-zarzadca.pl

Spotkania on-line

Spotkania i zebrania przeprowadzamy także w formie on-line za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Udział w spotkaniu możliwy jest z dowolnego urządzenia (komputer, laptop) lub urządzenia mobilnego (smartfon, tablet) bez potrzeby rejestracji konta i zakupu licencji oprogramowania. Opracowaliśmy instrukcję dołączenia do spotkania on-line wraz z regulaminem i zasadami, które ułatwią nam jego przeprowadzenie, a Państwu uczestniczenie i możliwość zabrania głosu.

 

1. Zaproszenie do spotkania on-line

Zaproszeniem do wzięcia udziału w spotkaniu on-line jest wiadomość e-mail wysłana przez nas wraz ze stosownymi informacjami i linkiem wpuszczającym Cię do spotkania. Link dla każdej wspólnoty jest inny, zawsze rozpoczyna się od "https://teams.live.com/meet/...". 

Po kliknięciu w link zostaniesz przekierowany do okna przeglądarki. Zdecyduj czy chcesz pobrać aplikację (opcja 1), prowadzić spotkanie przez przeglądarkę (opcja 2, najprostsza), lub otworzyć aplikację jeżeli już ją posiadasz:

 

teams00001

 

2. Wejście na spotkanie

Możesz rozpocząć wejście na spotkanie 15 minut przed jego rozpoczęciem.

Twoja przeglądarka może poprosić o zezwolenie na używanie mikrofonu i kamery:

 

teams00001

 

Wejście na spotkanie podlega weryfikacji. Weryfikujemy uczestników w taki sam sposób jak podczas spotkań i zebrań w formie standardowej - poprzez podanie imienia i nazwiska oraz adresu. 

Wpisz te dane wg. wzoru (Adres, Imię Nazwisko), tak jak na poniższym przykładzie i klinij "Dołącz teraz":

 

teams00001

 

Zostaniesz przeniesiony do poczekalni. Zaczkaj na rozpoczęcie spotkania i weryfikację przez prowadzącego. Weryfikowane będą wyłącznie osoby przedstawiające się wg. podanego wzoru (Adres, Imię Nazwisko). System sam przeniesie Cię do okna rozmowy, po prostu zaczekaj:

 

teams00001

 

3. Udział w spotkaniu

Po rozpoczęciu spotkania, z uwagi na jego tryb przebiega ono według ściśle określonych zasad. Podczas pierwszej części spotkania, mikrofony uczestników są wyciszone. Nie należy włączać mikrofonu bez udzielenia głosu przez prowadzącego. Uczestnicy, którzy nie zastosują się do tej zasady zostaną ostrzeżeni i usunięci ze spotkania (utrudnia to w stopniu znacznym możliwość jego sprawnego przeprowadzenia).

 

teams00001

 

4. Dyskusja

W części dyskusyjnej, o której powiadomi prowadzący, uczestnicy spotkania mogą zabierać głos. Chęć zabrania głosu sygnalizuje się wciśnięciem przycisku podniesionej ręki, o czym prowadzący informowany jest w czasie rzeczywistym. Prowadzący udziela głosu po kolei zgłaszającym się uczestnikom wskazując ich z imienia i nazwiska, pod którymi zostali zidentyfikowani i wpuszczeni na spotkanie:

 

teams00001

 

5. Zakończenie spotkania

Po zakończeniu spotkania po prostu rozłącz się naciskając przycisk czerwonej słuchawki.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jeżeli po przeczytaniu oferty pewne pytania pozostają nadal bez odpowiedzi, chętnie rozwiejemy wszelkie niejasności- zapraszamy do formularza kontaktowego.

Skontaktuj się

ADRES BIURA

+48 71 724 50 53

Jemiołowa 16/2, 53-447 Wrocław

 

 

Realizacja 3motion 3motion Strony internetowe wrocław

ŚLEDŹ NAS

  • fbk
  • fb1