fbpx

 +48 71 724 50 53
 biuro@promena-zarzadca.pl

O firmie

ofirmiee

Sami dobrze wiemy, jak ważny jest komfort użytkowania wspólnej przestrzeni-PROMENA zna cenę spokoju i równowagi, dlatego jako Zarządca Nieruchomości zapewniamy bezpieczeństwo oraz oszczędność.

 

Obowiązki, które rzetelnie wypełniamy:

  • administracja obiektów mieszkalnych i usługowych,

  • pomoc z zakresu prawa administracyjnego,

  • opieka nad obiektami będącymi własnością Wspólnoty (utrzymanie czystości, dbałość o zieleń, konserwacja oraz nadzór działań budowlanych).

 

Zdobywamy Fundusze Krajowe i Europejskie. Dążymy do optymalnego spożytkowania finansów w celu zwiększenia wartości nieruchomości. Posiadamy OC zarządcy. Jesteśmy dumni z tego, gdy nasi Klienci mogą się zrelaksować, nie martwiąc się o stan swojej nieruchomości. Czujemy się częścią wspólnoty, nad którą sprawujemy opiekę, jednak to nasi Klienci są tam gospodarzami. Zapewniamy solidną obsługę opartą na partnerstwie i jasnych zasadach. Klient sam decyduje o zakresie wykonywanych usług. Promena wkracza na rynek bardzo prężnie. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, a zadowolenia klienta jest priorytetem naszej działalności. Jako lokalna Wrocławska firma, chcemy rozwijać się na obszarze całej Polski. Naszymi współpracownikami są osoby sprawdzone, posiadające kompetencje do wykonywanych obowiązków, które nigdy nie bagatelizują powierzanych im funkcji.

 

Co nas wyróżnia?

Szybkość działania, odpowiedzialne zarządzanie oraz gwarancja sumiennego wykonania. Promena to profesjonalizm i rzetelność z dbałością o każdy szczegół!

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jeżeli po przeczytaniu oferty pewne pytania pozostają nadal bez odpowiedzi, chętnie rozwiejemy wszelkie niejasności- zapraszamy do formularza kontaktowego.

Skontaktuj się

ADRES BIURA

+48 71 724 50 53

Jemiołowa 16/2, 53-447 Wrocław

 

 

Realizacja 3motion 3motion Strony internetowe wrocław

ŚLEDŹ NAS

  • fbk
  • fb1